REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Sklep sieci Żabka w Warszawie

Sklep sieci Żabka w Warszawie (Żabka Polska)

W ostatni piątek ponad 100 uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu manifestowało pod jednym ze sklepów sieci Żabka w tym mieście. W ten sposób pokazali swoje niezadowolenie z powodu... problemu z wydawaniem hot-dogów w tym sklepie. Na portalu Facebook grupa uczniów szykuje kolejny marsz na Żabkę, tym razem w Poznaniu.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Biuro Prasowe sieci Żabka Polska poproszone o komentarz do przeprowadzonej kilka dni temu akcji stwierdziło, że był "to pierwszy tego typu happening w historii naszej sieci, nie mieliśmy dotąd także żadnych zgłoszeń dotyczących niewystarczającej dostępności hot dogów w sklepie Żabka w Radomiu, ani w żadnej innej placówce. Obecnie sprawdzamy informacje przekazane mediom przez radomskich uczniów."

Przedstawiciele Żabki podkreślają, że "Żabka Cafe to bardzo ważny element naszej oferty i dołożymy wszelkich starań, aby produkty cieszące się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów miały odpowiednią dostępność w każdej z naszych placówek."

Biuro Prasowe sieci potwierdziło, że sklep Żabki w Radomiu zostanie wyposażony w dodatkowe urządzenia do przygotowywania hot dogów.

Kolejny "Szturm na Żabkę ZSH Poznań" ma się odbyć w poniedziałek o godz. 15.25, w stolicy Wielkopolski. Organizatorzy nie podają szczegółów wydarzenia, powodów, ani lokalizacji sklepu, pod który mają się udać. Akces do udziału w akcji zgłosiło jak na razie pięć osób, a zainteresowanie nią wyraziło osiem osób.

Niepokojem napawa facebookowy profil młodego organizatora akcji, który do swojego zdjęcia profilowego dokleił znaczek "Strefa wolna od LGBT" z przekreślonym znakiem tęczy. W zakładce zdjęcia jest kilka innych zmontowanych zdjęć, które mogą budzić wątpliwości, m.in. z sierpem i młotem, czy sylwetkami policjantów.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ O AKCJI W RADOMIU:

Wielka manifestacja uczniów pod sklepem Żabka. Poszło o... hot-dogi

Przypomnijmy, że protest pod radomską Żabką miał miejsce tydzień po tym, jak podobną akcję - tyle że w Lidlu - zorganizowali uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych z Zielonej Góry. Jak relacjonował portal wp.pl, młodzi ludzie w przerwach międzylekcyjnych oraz po zajęciach przychodzili do Lidla i tworzyli w nim sztuczne kolejki. W akcję zaangażowała się prawie cała szkoła, co skończyło się zamknięciem drzwi do sklepu oraz interwencją straży miejskiej oraz policji.

Protest w Lidlu był następstwem opublikowanego w internecie posta, w którym jeden z okolicznych mieszkańców narzekał na to, że zbyt wielu uczniów przychodzi do dyskontu na zakupy. - Znów jest ich dużo w Lidlu i mieszkańcy nie mogą iść spokojnie na zakupy po wakacjach - można było przeczytać w internetowym wpisie. Uczniowie postanowili zakpić z tego komentarza i dać sygnał, że nikt im nie będzie zabraniał chodzić do Lidla.

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Romper Stomper 3 8 miesięcy temuocena: 44% 

  Żadni zwykli ludzie. Tych dewiantów i sodomitów nie można nazwać ludźmi. Dobrze że młodzież reaguje na szerzenie się tej zarazy w Polsce.

  oceń komentarz
 • ~voltairovicz 2 8 miesięcy temuocena: 75% 

  Drogi Pozhogo, ty już teraz masz narzuconą propagandę proPiSowską. To nie są żadni agresywni dewianci, tylko zwykli ludzie, którzy walczą o swoje prawa, aby tacy jak ty, nie uważali ich za dewiantów, którymi nie są. Tak jak tobie podobają się osoby płci przeciwnej, tak w ich psychice działa to wobec osób płci tej samej. Co to za różnica, kogo kochamy, z kim chodzimy do łóżka? Szanujmy się nawzajem a nie szczujmy. Jeśli byśmy nie skakali sobie wzajemnie do gardeł o takie błahostki i głupoty, gdybyśmy powyjmowali te proste kije ze swoich czterech liter, to świat byłby piękniejszy. Także drogi komentujący, nie powielaj kłamstw z jakąś narzucaną ideologią, bo ci nikt jej nie narzucał, nie narzuca i narzucać nie będzie, bo ludzie kochają różnych ludzi od tysięcy lat i tak pozostanie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pozhoga 1 8 miesięcy temuocena: 38% 

  ,,Niepokojem napawa facebookowy profil młodego organizatora akcji, który do swojego zdjęcia profilowego dokleił znaczek "Strefa wolna od LGBT" z przekreślonym znakiem tęczy." Ale niby dlaczego to napawa niepokojem ? I kogo napawa ? Autora tej wiadomości ? A dlaczego ten autor narzuca mi swoje widzimisię ? Bo mnie np. napawa niepokojem agresywna propaganda środowisk dewiantów seksualnych, obrażanie moich uczuć religijnych oraz próby narzucania tej ideologii dzieciom oraz dorosłym. Pozdrawiam,

  oceń komentarz
REKLAMA
do góry strony