REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

(Żabka Polska)

Sieć Żabka testuje w poznańskiej centrali własne maszyny do odbioru przesyłek pocztowych – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Dzięki nowemu rozwiązaniu klienci będą mogli bez stania w kolejce i angażowania pracowników sklepu samodzielnie odebrać paczkę, wpisując odpowiedni kod w panelu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Informacje portalu wiadomoscihandlowe.pl potwierdza Adam Manikowski, wiceprezes zarządu Żabka Polska: - Tak, zautomatyzowany odbiór paczek testujemy już w naszej centrali, nie zajmuje on dużo miejsca i może odbywać się bez udziału franczyzobiorcy.

Projekt Żabki właśnie wychodzi z fazy testowej i już wkrótce zostanie wprowadzony do większej liczby sklepów. Urządzenie zostało dostosowane do niewielkich rozmiarów sklepów convenience i zaprojektowane tak, aby stało się integralnym elementem sklepowej półki.

Dzięki nowemu rozwiązaniu Żabka skróci czas obsługi klientów i poprawi doświadczenia zakupowe w sklepach sieci, nie tylko tych odbierających przesyłki, ale przede wszystkim klientów, którzy chcą szybko zrobić zakupy.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6100 placówek prowadzonych przez ponad 4300 franczyzobiorców pod marką Żabka. Sklepy sieci są odwiedzane codziennie przez blisko 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 15

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~olek 1 8 dni temuocena: 75% 

  Jeżeli ww. automaty będą w sklepach a nie przed nimi będzie to tylko i aż proteza względem "normalnych" paczkomatów. Z racji godzin otwarcia żabek ich paczkomaty będą zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż skrzynki swiftbox dostępne m. in. w biedronkach, ale ciągle są jakieś ograniczenia, uniemożliwiające odebranie paczki w środku nocy np. z powodu wykonywanej pracy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony