REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

krajowe sieci handlowe

 

14 października 2019, 19:45

Żabka

Żabka (fot. mat. prasowe)

Żabka Polska wprowadza zmiany w ofercie dla nowych franczyzobiorców, którzy w okresie od 1 października 2019 r. do 31 marca 2020 r. podpiszą umowę z siecią. Przez pierwsze sześć miesięcy będą mieć gwarantowany przychód nie mniejszy niż 15 tys. zł netto, niezależnie od obrotu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Zmieniona oferta franczyzowa Żabki upraszcza zasady naliczania podstawowych przychodów przez pierwsze pół roku działalności, wprowadzając jedną kwotę w wysokości 15 tys. zł.

– W ramach rozwoju naszego systemu franczyzowego uprościliśmy ofertę skierowaną do nowych franczyzobiorców, by była atrakcyjna, ale dawała również szansę rozwoju placówki, szczególnie na starcie, kiedy jest to najtrudniejsze. Bierzemy odpowiedzialność za lokalizacje naszych sklepów, w których wyborze pomaga nam sztuczna inteligencja. Nasze doświadczenia pokazują, że taka kwota pozwala franczyzobiorcy zatrudnić pracowników, przeszkolić ich i skoncentrować się na dobrym zarządzaniu sklepem, poznaniu klientów i ich potrzeb – mówi Adam Manikowski, wiceprezes zarządu firmy Żabka Polska.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu pod marką Żabki. Sieć oferuje również w pełni przygotowany do uruchomienia sklep, z nowoczesnym wyposażeniem i sprzętem, organizuje programy rozwoju kategorii świeżych, wsparcie logistyczne i IT oraz działania marketingowe.

– Widzimy ogromny potencjał dla rozwoju formatu convenience w Polsce. Sklep, w którym klient może zrealizować możliwie wiele potrzeb, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania czy pracy, to przyszłość handlu. Ważna jest także rozpoznawalność marki – zachęca Adam Manikowski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Olga45 3 8 miesięcy temu

  Myślę, że to dobra, uczciwa oferta, nawet jak kogoś zmyli to netto w tytule to warto ją rozważyć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kacper 2 8 miesięcy temu

  Wiadomo, dochód=przychod – koszty, więc te 15 tysięcy to nie wpdanie do portfela franczyzobiorcy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ivan 1 8 miesięcy temu

  Przydałaby się jeszcze informacja o różnicy między przychodem a dochodem bo to nie jest to samo.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony