REKLAMARC Foods - baner główny - grudzień 2018
MLP Gliwice

MLP Gliwice

Żabka Polska przygotowuje się do uruchomienia nowego centrum dystrybucyjnego. Start już niebawem.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - belka w artykułach - I etap - (10-25.12.2018)

Przypomnijmy, prace budowlane rozpoczęły się w maju br. Obiekt o powierzchni 24,7 tys. mkw., powstał na terenie parku MLP Gliwice. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie Depenbrock Polska, która również odpowiada za wykonanie projektu architektonicznego.

Docelowa powierzchnia budowanego magazynu wyniosła 27,4 tys. mkw. W ramach tej powierzchni blisko 23,8 tys. mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe, których z kolei około 4 tys. mkw. stanowią chłodnie i mroźnie. Pozostała powierzchnia wykorzystana jest na potrzeby socjalne oraz biurowe.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket.

MLP Gliwice znajduje się w Szałszy na terenie gminy Zbrosławice, zaledwie 6 km na północ od centrum Gliwic. MLP Gliwice położony jest przy węźle Zabrze Zachód, łączącym autostradę A1 (Trójmiasto-Łódź-granica z Czechami) z drogą krajową nr 78 (Gliwice-Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach). Docelowo na terenie parku powstaną dwa budynki klasy A o łącznej powierzchni 61,5 tys. mkw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony