REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)
Plakat na sklepie Freshmarket

Plakat na sklepie Freshmarket (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Klienci sklepów Żabka i Freshmarket mogą w tych placówkach doładować Warszawską Kartę Miejską. To kolejna usługa, którą firma Żabka Polska zaoferowała osobom odwiedzającym swoje sklepy convenience i proximity supermarkety.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

- Doładowania realizowane są w ponad 500 sklepach Żabka oraz Freshmarket na Mazowszu, głównie w Warszawie i okolicy - usłyszeliśmy w biurze prasowym spółki Żabka Polska w odpowiedzi na nasze pytania.

Żabka deklaruje ponadto, że pracuje obecnie nad wdrożeniem analogicznego rozwiązania w kolejnych miastach Polski. Których konkretnie? Tego sieć jeszcze nie zdradza.

Przypomnijmy, że klienci sklepów Żabka i Freshmarket korzystać mogą także z szeregu innych usług, takich jak m.in.: wypłata gotówki ("żabkomat"), opłacenie rachunków, odbiór paczek, gra w lotto, czy nabycie doładowania do konsol i gier.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Bombajestem 1 ponad rok temu

  W Poznaniu prócz kupienia biletów MPK w wielu żabkach, od dawna jest też możliwość doładowania karty PEKA (Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna). Nie w każdej ale można. Co prawda odkąd są biletomaty, coraz mniej spotyka się Żabki z biletami, ale wciąż można się na takie natknąć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony