REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

(Fot. Adobe Stock)

Każdy może rozpocząć współpracę z Żabką – niezależnie od wieku, wyuczonego zawodu oraz tego, czy ma doświadczenie w handlu. Wśród chętnych do prowadzenia sklepu pod szyldem marki coraz częściej pojawiają się byli pracownicy służb mundurowych, którzy są gotowi na kolejne zawodowe wyzwania. To właśnie z myślą o mundurowych, chętnych realizować się jako przedsiębiorcy, sieć stworzyła specjalną ofertę.

REKLAMA

Przejście na emeryturę to nie tylko czas na zasłużony odpoczynek – to także świetna okazja do spełnienia kolejnych zawodowych ambicji, sprawdzenia się w nowej roli i spróbowania sił w prowadzeniu własnego biznesu. Nową przygodę warto rozpocząć ze sprawdzonym partnerem, dołączając do systemu franczyzowego. Osoby, które z handlem i zarządzaniem nie miały do tej pory wiele wspólnego, nie mają się czego obawiać przed przystąpieniem do sieci Żabka – franczyzodawca gwarantuje im specjalny program wdrożeniowy, opracowany z myślą o ich szczególnych potrzebach. W połączeniu z dużym życiowym doświadczeniem kandydata na franczyzobiorcę oraz narzędziami, które dostarcza Żabka, sieć zapewnia odpowiednie przygotowanie do prowadzenia własnego sklepu.

Specjalistyczne szkolenia wdrożeniowe

Co można otrzymać już na starcie? Przede wszystkim w pełni wyposażony sklep, opracowane kampanie marketingowe, a także pakiet szkoleń – zarówno związanych z prowadzeniem biznesu, jak i podnoszeniem kwalifikacji i kompetencji przyszłego franczyzobiorcy. Zakres kursów jest dopasowany do wymagań uczestnika – dla byłych pracowników mundurowych są to m.in. tematy związane z budowaniem i zarządzaniem zespołem czy obsługą prawno­‑kadrową, z którymi do tej pory mogli nie mieć wiele wspólnego.

Szansa na kolejne sukcesy

Pierwsze kroki w biznesie pomoże stawiać Partner ds. rekrutacji, który podczas indywidualnych spotkań przeprowadzi kandydata przez szereg działań związanych z przygotowaniem do otwarcia sklepu i wesprze np. przy rekrutacji personelu czy wyborze biura podatkowego, przedstawiając ofertę na preferencyjnych warunkach. Do tego sieć udostępnia aplikację mobilną, dzięki której można łatwo zarządzać prowadzeniem sklepu.

Do Żabki przyłączyło już kilka tysięcy przedsiębiorców znajdujących się na różnym etapie życia – także po zakończeniu kariery zawodowej. Na byłych mundurowych czeka szansa na kolejne sukcesy – tym razem we własnym biznesie.

Więcej informacji na stronie: www.franczyza.zabka.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~przemek111 3 miesiąc temu

  Spoko opcja. Kumpel prowadzi i nie narzeka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~artur 2 miesiąc temu

  No to chyba sie trzeba zainteresowac tym tematem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jaaan 1 miesiąc temu

  Zygam tą żabką .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony