REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

(Żabka Polska)

Tomasz Blicharski, wiceprezes zarządu Żabka Polska poinformował podczas EECOnline, że już w ciągu dwóch tygodni użytkownicy aplikacji Żappka będą mogli testować nową usługę płatniczą o nazwie Żappka Pay. To kolejny po Lidlu operator detaliczny w Polsce, który zdecydował się na uruchomienie własnej metody płatności.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Przypomnijmy, że uruchomiona na początku 2019 r. aplikacja Żappka pozwala m.in. personalizować ofertę skierowaną do indywidualnych konsumentów. Nowością w Żappce są m.in. indywidualne, zmieniające się kilkukrotnie w ciągu dnia, promocje na ulubione produkty. Kolejnym dodatkiem jest sekcja z produktami, które co 24 godziny są indywidualnie dopasowywane do użytkownika przez sztuczną inteligencję. Aplikacja pozwala także składać zamówienia na zakupy w sklepach sieci, które klient  może później samodzielnie odebrać w stacjonarnym sklepie. Płatność za zamówiony towar dokonywana jest podczas ich odbioru.

Przypomnijmy, że jesienią 2019 r. aplikację mobilną Żappka zainstalowało na swoich smartfonach już ponad 2 000 000 klientów. Władze firmy Żabka Polska zapowiedziały wtedy, że w 2020 r. będzie ich już 3 000 000.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ok. 6100 placówek prowadzonych pod marką Żabka. Sklepy sieci są odwiedzane codziennie przez blisko dwa miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony