REKLAMAHELIO - MASY - BANER GŁÓWNY (24.02 - 01.03.2020)

Od 8 stycznia do zarządu sieci Polomarket wracają trzej byli członkowie od wielu lat związani z siecią. Ich powrót jest konsekwencją zakończonego w grudniu sporu korporacyjnego w spółce, który był bezpośrednim powodem złożenia przez nich przed rokiem rezygnacji z pełnionych funkcji.

REKLAMA

(Polomarket)

Tym samym do prezesa zarządu Marcina Sowy dołączają: Jarosław Brudnicki odpowiedzialny za zakupy i marketing, Bartosz Pietruszka za sprzedaż i logistykę oraz Anita Tołysz za obszar administracji i compliance.

Pełny skład zarządu firmy Polomarket będzie odpowiedzialny za realizację nowej zrewidowanej strategii sieci, która wobec nowych okoliczności prawno-organizacyjnych w Grupie Polomarket zostanie zakomunikowana w najbliższych tygodniach.

Grupa Polomarket to ponad 280 placówek handlowych na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Sieć zatrudnia ponad 6300 osób.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony