REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

Zarządca Zakładów Mięsnych Henryk Kania złożył uproszczony wniosek o ogłoszenie upadłości spółki. Trafił on do Sądu Rejonowego Katowice - Wschód.

REKLAMAMAGO - Euroshop - Belka w artykułąch (04-18.03.2020)

W innym komunikacie przekazano, że sąd w Katowicach umorzył przyspieszone postępowanie układowe. Kilka dni temu na umorzenie przyspieszonego postępowania układowego zezwoliła rada wierzycieli ZM Henryk Kania, w odpowiedzi na wniosek spółki.

Od czerwca ZM Henryk Kania znajdowały się w trakcie przyspieszonego postępowania układowego. Na początku września Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach uchylił zarząd własny dłużnika nad całością majątku i ustanowił zarządcę. Zakłady produkcyjne wydzierżawiono spółce Cedrob - umowę w tej sprawie podpisano 30 października.

Łączne długi ZM Henryk Kania wobec ZUS sięgają ponad 3,6 mln zł. Na ich poczet Zakład zajął wierzytelności spółki wobec Auchan, co oznacza, że sieć handlowa należności z tytułu faktur ma przelewać nie do firmowej kasy, ale na rachunek ZUS. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~gija888 1 2 miesiące temuocena: 100% 

  Wspaniała puenta PARTNERSKIEJ współpracy rynku nowoczesnego z polskim producentem. PRODUCENCI niech to będzie dla Was przestrogą we współpracy z reprezentantami tego rynku. Brawo!!!! Lada chwila będą następni. Ceny surowców, pracy ludzkiej, energii elektrycznej są drakońskie. Zabijają polski handel. Bez renegocjacji umów i urealnienia UCZCIWEJ ceny sprzedaży mało kto to wytrzyma.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony