REKLAMAKORAL - GRAND Exotic - Baner Główny (11-31.03.2020)
ZM Kania, źródło: henrykkania.pl

ZM Kania, źródło: henrykkania.pl

Zarządza Zakładów Mięsnych Henryk Kania złożył w sądzie rejonowym w Katowicach wniosek o zatwierdzenie warunków sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki na rzecz Cedrobu. Wcześniej ta druga firma zaproponowała ofertę zakupu w wysokości 100 mln złotych.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Cedrob, oprócz ustalonych 100 mln złotych zapłaci także podatek od towarów i usług. Oferta do zarządcy sądowego Mirosława Możdżenia wpłynęła dwa dni temu, 18 lutego tego roku.Oferta została złożona w ślad za wnioskiem o ogłoszenie upadłości spółki.

Od czerwca 2019 r. ZM Henryk Kania znajdowały się w trakcie przyspieszonego postępowania układowego. Na początku września sąd w Katowicach uchylił zarząd własny dłużnika nad całością majątku i ustanowił zarządcę.

Na początku grudnia 2019 r. zarządca Zakładów Mięsnych Henryk Kania złożył w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód w Katowicach uproszczony wniosek o ogłoszenie upadłości spółki, a katowicki sąd umorzył przyspieszone postępowanie układowe.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony