REKLAMARC Foods - baner główny - grudzień 2018
Galeria Łomianki

Galeria Łomianki (fot. materiały prasowe)

Galeria Łomianki pozyskała zielony certyfikat BREEAM In-Use. Dokument został wydany w kategoriach: Asset Performance i Building Management. Galeria otrzymała poziom "Very Good".

REKLAMAPszczółka - Belka w artykułach - Sympatie (13-16.12.2018)

- Otrzymany certyfikat BREAM In-Use potwierdza nasze działania i wdrożone procedury w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Cieszymy się, że Galeria Łomianki uzyskała tak wysoką ocenę w dwóch kategoriach – mówi Hanna Gailitis, menedżer Galerii Łomianki. 

Zarządca galerii przygotował m.in. zaawansowaną strategię zarządzania odpadami i recyklingu, a także zoptymalizował zużycie energii i wody. Przed obiektem znajduje się  pierwsza w Łomiankach ładowarka samochodów z napędem elektrycznym, działająca w ramach sieci Greenway. Ze względu na to, że wielu klientów przyjeżdża do galerii handlowej na rowerach, przed budynkiem czekają na nich w sumie 94 miejsca na rowery. W ich pobliżu znajdują się samoobsługowe stacje, gdzie można naprawić jednoślad. 

Galerią Łomianki zarządza Immochan Polska. To blisko 100 sklepów, m.in.: Orsay, Promod, Calzedonia, Intimissimi, Yves Rocher, Inglot czy Empik. Na ponad 35 tysiącach mkw. znajdują się także liczne punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Operatorem spożywczym w Galerii Łomianki jest hipermarket Auchan. 

Certyfikat BREEAM In-Use przyznawany jest obiektom, które działają na rynku przynajmniej dwa lata. Kategoria Asset Performance dotyczy samego budynku m.in. efektywności energetycznej, materiałów, lokalizacji, transportu. Z kolei w kategorii Building Management oceniany jest sposób zarządzania budynkiem. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony