REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
.

. (fot. fot. Pixabay CC0)

Firma Złodziej na zamówienie zatrudnia ludzi, którzy znają złodziejski fach. Pokazują oni detalistom, jak się bronić przed kradzieżami - czytamy w money.pl.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jedna z usług firmy polega na tym, że do sklepu wysyła się złodzieja. Podejmuje on trzy próby kradzieży towaru. Próby bazują na różnych technikach - więc dla ochrony jest to solidny test. Jeżeli któraś z prób zostanie zauważona przez ochronę sklepu, kontroler zaproponuje ochroniarzowi łapówkę w zamian za opuszczenie sklepu bez wzywania policji. W firmie pracują "nawróceni" złodzieje, którzy znają się na rzeczy...

Czasem jednak to nie "prawdziwi" złodzieje dokonują kradzieży, a po prostu pracownicy. Firma proponuje więc zatrudnienie w sklepie podstawionego pracownika. Taka osoba może sprawdzić, czy ktoś nie wynosi towaru czy nie stosuje innych podejrzanych praktyk. Czasem taki podstawiony pracownik trafia do sklepu na kilka tygodni i sprawdza uczciwość sprzedawców.

Firma rozpracowuje złodziei w całej Polsce. W markecie w Zielonej Górze osoby sprzedawały towar nowy jako uszkodzony. Opuszczał on legalnie sklep, ale po mocno zaniżonych kwotach. A kupujący rozliczał się procentowo z zaoszczędzonych, a właściwie przywłaszczonych pieniędzy ze sprzedawcą. W Poznaniu natomiast firma odkryła, że pracownicy nocnej zmiany marketu po prostu wywożą towar do swojego magazynu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jasiu łysy lysulec 4 4 miesiące temu

  Dzień dobry zainteresowany jestem państwa ogłoszeniem, mieszkam w dużym mieście, w tej chwili jestem w stanie spoczynku, ale osobiście znam większość z tych ludzi którzy biegają dalej. Mam 36 lat.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miss 3 4 miesiące temu

  Gdzie CV złożyć

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Swój Nick 2 6 miesięcy temu

  Testy penetracyjne :-)

  oceń komentarz
 • ~9+3 1 6 miesięcy temu

  "W Poznaniu natomiast firma odkryła, że pracownicy nocnej zmiany marketu po prostu wywożą towar do swojego magazynu." Akcja wprost ze skeczu któregoś z kabaretów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony