REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BANER GŁÓWNY (GRUDZIEŃ 2019)

Zakłady Mięsne Henryk Kania wciąż mają szansę na przetrwanie. Sąd w Katowicach dał spółce jeszcze kilka tygodni więcej na uporządkowanie spraw i zaplanowanie restrukturyzacji – podaje money.pl.

REKLAMAStoisko mięsne - belka w artykuła (14.11.-31.12.2019)

(fot. mat. pras.)

Jak przypomina money.pl, z końcem lipca minął pierwszy termin na złożenie w sądzie w Katowicach planu restrukturyzacyjnego oraz spisu wierzytelności i spisu wierzytelności spornych Zakładów Mięsnych Henryk Kania w restrukturyzacji. 

Money.pl powołuje się na nieoficjalne informacje, według których Mirosław Możdżeń, który pełni funkcję nadzorcy sądowego, miał kłopoty z uzyskaniem od zarządu informacji o stanie spółki. Dlatego wnioskował o przedłużenie.

Sąd rejonowy w Katowicach zgodził się na to i wydał zarządzenie w przedmiocie przedłużenia terminu sądowego na złożenie planu restrukturyzacyjnego. Czas na to będzie do 30 sierpnia 2019 r. - podała spółka. Jak podaje money.pl, to o jeden dzień krócej niż wnioskował nadzorca.

Więcej na money.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony