REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)
Od 1 sierpnia Simon Smith, obecny szef działu finansów i kontrolingu w regionie europejskim, przejmie stanowisko szefa rynku w Polsce i krajach bałtyckich.
REKLAMAPierre Detry, dotychczasowy prezes Nestlé Polska, ze względu na osobiste plany zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery poza strukturami Grupy Nestlé. Do czasu objęcia nowej funkcji przez Simona Smitha tymczasowo obowiązki prezesa Nestlé Polska pełnić będzie Jolanta Kalinowska (w połączeniu z dotychczasową rolą dyrektora działu finansów i kontrolingu). Simon Smith pracę w Nestlé rozpoczął w 1992 roku w Wielkiej Brytanii jako doświadczony manager z dyplomem MBA. W Nestlé kontynuował swoją karierę na różnych stanowiskach – od kontrolera biznesowego po szefa działu finansów i kontrolingu w Irlandii.Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony