REKLAMASegafredo Selezione - banner główny (30.03-05.04)

(Flickr/OiMax)

Ikea mianowała we wtorek Jona Abrahamssona Ringa na nowego szefa grupy holdingowej Inter Ikea. Zastąpił na tym stanowisku Torbjorna Loofa jako dyrektor generalny największej marki meblowej na świecie. Loof odszedł ze stanowiska po 30 latach. Nowy szef chce sprawić, aby produkty Ikea były jeszcze bardziej dostępne. Wcześniej odpowiadał za franczyzę sieci.

REKLAMA

Abrahamsson Ring powiedział Reuterowi, że sieć przede wszystkim pracować będzie nad przystępnością i zrównoważonym rozwojem. Pracę w sieci zaczynał w 1998 roku jako stażysta. Ring, który prowadził dział franczyzy Inter Ikea, przejmie obowiązki we wrześniu.

- Myślę, że moglibyśmy nieco rozszerzyć zakres produktów w naszym niższym przedziale cenowym”, powiedział Abrahamsson Ring, dodając, że nowe materiały, techniki produkcji i metody dystrybucji pomogłyby uczynić IKEA „jeszcze bardziej przystępną”.

Szefowie sieci mają świadomość, że ​​klienci są mniej skłonni do odwiedzania sklepów i magazynów poza miastem, zamiast tego robią zakupy online i korzystają z dostawy. Dlatego sieć stawia na lepszą ofertę cyfrową oraz wprowadza nowe, bardziej dostępne sklepy i showroomy w mniejszych formatach w centrach miast.

Nowy szef stawia więc na do kupujących na obszarach miejskich, połączenie z platformami e-commerce, oraz rozwój narzędzi, dzięki którym łatwiej będzie sprawdzić, jak nowy mebel będzie wygląda w naszym wnętrzu. Zapowiedział też, że sieć nadal będzie pracować nad jak najniższymi cenami swoich produktów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony