REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
kropka mleka

kropka mleka (fot. Pixabay CC0)

Producent pozbywa się swoich nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim. To budynek należący w przeszłości do przejętej firmy.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Nieruchomość położona jest około w miejscowości Głogowo, około 10 kilometrów od Torunia, przy drodze krajowej nr 10. Kompleks biurowy ma powierzchnię użytkową 3,41 mkw. i został postawiony na działce o powierzchni 2,42 ha. W skład zabudowy wchodzi budynek produkcyjno-magazynowy oraz budynek techniczno-socjalny z częścią handlową oraz portiernią. Zakład został wybudowany, a później rozbudowywany w latach 1994-2013. Teren jest uzbrojony we wszystkie niezbędne media, w tym linię światłowodową.

Teren uprzednio należał do firmy Bacha Polska, producenta i dystrybutora napojów mlecznych pod markami Smakija i Finezja. Została ona przejęta przez Zott w 2012 roku.

Informacja o ofercie została zamieszczona w dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony