REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Prezenty od Aldiego dla pasażerów katowickiego lotniska

5 września 2019Przeczytaj Artykuł

W ostatni weekend sierpnia i pierwszy weekend września Aldi rozdaje paczki powitalne na Katowickim lotnisku. Łącznie firma planuje rozdać 4500 toreb termicznych z produktami marki własnej sieci.

Aldi w ten sposób przypomina klientom o niehandlowych niedzielach, które bywają uciążliwe po powrocie z urlopu. Sieć przygotowała pakiety produktów spożywczych z produktami spożywczymi, z których można przygotować śniadanie lub kolację.

Hostessy-stewardesy wręczają w termicznych torbach podróżnym wracającym z wakacji: pieczywo do samodzielnego odpieczenia, długodojrzewające salami, kremowy serek do smarowania, ser żółty w plastrach, smoothie, owocową konfiturę, czekoladę oraz kefir.

Aldi prowadzi w Polsce 133 sklepy, z czego większość ulokowana jest właśnie na Śląsku, stąd wybór lotniska Katowice-Pyrzowice. Na początku września sieć rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową promującą wybrane produkty marki własnej z różnych kategorii asortymentowych. „Akcja lotniskowa” jest eventem towarzyszącym kampanii.

Poleć innym

do góry strony