Webinarium: e-podpis dla biznesu

Czas przymuszonego home-office'u i pracy zdalnej pokazał wyraźnie, jak wiele rzeczy jesteśmy w stanie robić poza biurem, jak wiele spotkań można odbywać online i jak wiele spraw załatwić bez wychodzenia z domu.

Jednej rzeczy nie udało się jednak ominąć - obrót dokumentami potrafi wywołać zawrót głowy. Jednak i tutaj pojawiają się coraz to nowocześniejsze rozwiązania, którym warto się przyjrzeć i o tym porozmawiamy już 24 maja w kolejnym webinarium z cyklu WH Focus!

 

Podpis elektroniczny to rozwiązanie, o którym słyszało z pewnością wiele osób, nie wszyscy jednak zdecydowali się wdrożyć takie rozwiązanie w swoich firmach.

Przedsiębiorcy obawiają się, że takie rozwiązanie może być nadmiernie skomplikowane, niespójne z już istniejącymi w firmie procedurami. Na koniec pozostaje jeszcze obawa, czy w przypadku jakiegokolwiek sporu e-podpis na pewno będzie miał tę samą "wagę" co tradycyjny atrament na papierze?

Wiadomości Handlowe zdecydowały się pochylić nad tym tematem. Zapraszamy Państwa na webinarium i dyskusję poświęconą e-podpisowi. Z zaproszonymi gośćmi omówimy, jak obecnie firmy radzą sobie z dokumentami w dobie pracy zdalnej.

Uporządkujemy fakty, przeanalizujemy zagrożenia. Odpowiemy też na kluczowe pytanie, czy technologia e-podpisu sprawdzi się nie tylko w dużej firmie, z rozbudowanym zapleczem IT?

Mecenasem naszego webinarium jest firma Infinite IT Solutions, która oferuje technologię podpisów biometrycznych. 

Kiedy się słyszymy?

Data: 24.05. (poniedziałek)

O której: 11:00

Gdzie?: Platforma Zoom

Prelegenci

W webinarium wezmą udział:

  • Sylwia Mikucka – Orange
  • Andrzej Zawada – PZU Zdrowie
  • Grzegorz Goik – Leon Sp. z o.o.
  • Tomasz Iwański – Infinite IT Solutions
  • Adw. Rafał Roszkowski - partner w kancelarii GKR Legal

 

Spotkanie poprowadzi Michał Kokoszkiewicz, redaktor Wiadomości Handlowych, gospodarz programu Wiadomości Handlowe na antenie Biznes24.

 

Wypełnij formularz i weź udział w bezpłatnym webinarium