01.04.2020/14:15

Handel w czasach koronawirusa. Rekordowe 1,8 mln odsłon i 860 tys. użytkowników WH.pl w marcu

- Naszym zdaniem jako dziennikarzy jest rzetelnie opisywać i wyjaśniać otaczający nas świat. Naszym zadaniem jest zadawać trudne pytania i szukać na nie odpowiedzi. Wyniki naszego portalu pokazują, że jesteśmy wiarygodnym źródłem informacji i partnerem do współpracy. Dlatego dzisiaj, dziękując za ogromne zaufanie, zapraszam do jeszcze bliższych kontaktów z naszą redakcją. Proszę dzwonić do nas, wskazywać problemy, dzielić się swoimi wnioskami, podsuwać nam pytania, które będziemy starali się zadawać politykom, analitykom i naukowcom, tak aby portal wiadomoscihandlowe.pl był realnym kompasem wskazującym właściwy kierunek w sytuacji wielkiej niewiadomej, jaka czai się przed nami wszystkimi - zapowiada Łukasz Stępniak.

W marcu rekordowe wyniki zanotował także siostrzany projekt, portal wiadomoscikosmetyczne.pl. Czasy walki z koronawirusem to potężne wyzwanie także dla sektora drogeryjnego, aptecznego oraz kosmetycznego, których przedstawiciele poszukują informacji na temat konsekwencji pandemii i narodowej kwarantanny domowej dla swoich biznesów. Cieszy nas niezmiernie, że coraz więcej reprezentantów tego sektora traktuje portal wiadomoscikosmetyczne.pl jako podstawowe źródło pozyskiwania wiedzy. W marcu serwis wiadomoscikosmetyczne.pl odwiedzony został przez niemal 67 tys. użytkowników, którzy wygenerowali ponad 211 tys. odsłon. Wcześniej rekordem portalu było ok. 45 tys. użytkowników i 140 tys. odsłon w pojedynczym miesiącu.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • D. 02.04.2020

    Super, tylko zdjecia tych szczerzacych ludzi akurat teraz moglibyscie ludziom darowac. Serio.
    Poza tym spoko i warto czytac

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.