REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)

(fot. Łukasz Rawa, wiadomoscihandlowe.pl)

Mlekovita zwyciężyła w XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, przygotowywanym przez Polską Izbę Mleka w kategorii Największe Spółdzielnie Mleczarskie. Kapituła Rankingu uhonorowała także prezesa Grupy Mlekovita Dariusza Sapińskiego, przyznając mu tytuł Managera Roku 2018.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Kapituła Rankingu doceniła dynamiczny rozwój Grupy Mlekovita. Firma na koniec 2018 r. osiągnęła przychody o wartości ponad 16 razy większej niż 20 lat temu. Rok do roku rosną one o ok. 10 proc., czyli pięciokrotnie szybciej niż rynek. Wyniki pierwszej połowy 2019 r. wskazują, że jeszcze w tym roku Mlekovita przekroczy rekordowy próg 5 mld zł przychodu. Czyni ją to niekwestionowanym liderem branży w Polsce oraz największą grupą mleczarską w Europie Środkowo-Wschodniej.

Sukces Grupy Mlekovita nie byłby możliwy bez mądrego zarządzania. To właśnie talent przywódczy oraz ogromne wyczucie biznesowe stojącego na czele Grupy Mlekovita Dariusza Sapińskiego – autora logo, nazwy i koncepcji rozwoju firmy – zostały docenione przez Kapitułę Konkursu, która przyznała mu tytuł Managera Roku 2018.

– Każdego dnia w naszych 20 zakładach produkcyjnych przetwarzamy 8 milionów litrów mleka dostarczanego przez 15 000 polskich rolników. O najwyższą jakość naszych produktów dba ponad 5000 wykwalifikowanych pracowników. To dzięki ich codziennym wysiłkom produkty mleczne Mlekovity są znane nie tylko w Polsce, ale i 159 krajach świata. Cieszymy się, że nasza działalność znajduje uznanie nie tylko w oczach konsumentów, ale również ekspertów branży – komentuje Dariusz Sapiński, prezes Grupy Mlekovita.

Celem Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest wyłonienie najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów sektora mleczarskiego oraz laureatów kategorii specjalnych. Biorą w nim udział spółdzielnie mleczarskie oraz przedsiębiorstwa prywatne zajmujące się skupem i przetwórstwem mleka. Ich działalność poddawana jest analizie na kilku płaszczyznach, m.in. finansów, eksportu i innowacyjnych form promocji. Nad całym przebiegiem rankingu czuwa niezależne grono ekspertów i znawców branży mleczarskiej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (6)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~kokos 6 6 miesięcy temu

  czytałem ostatnio o ich wielkim eksporcie, to mi wręcz potwierdziło, że faktycznie firma potężna. ma już swoją renomę, ale jak widać nadal inwestuje i nie spoczywa na laurach

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wienio 5 6 miesięcy temu

  ale się rozwijają :O

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Barnaba 4 6 miesięcy temuocena: 100% 

  O proszę, umknęło mi to info ostatnio :) Fajnie fajnie, mlekovitę znam trochę od strony pracownika i wiem, że ten tytuł z powietrza się nie wziął :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nicky 3 6 miesięcy temuocena: 50% 

  zero zaskoczenia, zasłużona nagroda

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcinos 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  mlekovita ostatnio mocno poszała, taki rozwój, że wow, nagroda zasłuzona

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karo 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Serdeczne gratulacje dla Mlekovity!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony