REKLAMAHELIO - Baner Główny - Popcorn (18-24.02.2019)

BRANŻA PO GODZINACH

 

11 czerwca 2018, 14:17

(fot. KK)

W marketach sieci Tesco pojawiła się wódka rzemieślnicza. W ofercie promocyjnej sieć proponuje zniżkę za zakup… 12 butelek półlitrowych alkoholu w cenie 300 zł.

REKLAMAPerły Rynku FMCG 2019 - Belka w artykułach

Alkohole rzemieślnicze cieszą się coraz większym zainteresowanie konsumentów. Dotyczy to także wódek. Korzystając z tego trendu, Tesco wprowadziło do oferty wódkę rzemieślniczą, o mocy 40 proc. Trunek – zgodnie z deklaracją producenta, Manufaktury Alkoholi Gatunkowych Copernicus – wykonany jest metodami rzemieślniczymi, przy czym większość czynności wykonywana jest ręcznie.

Wódka oferowana jest w opakowaniach półlitrowych, z charakterystycznym zamknięciem, jakie przed laty stosowane było powszechnie z butelkach z lemoniadą czy piwem.

Cena regularna trunku nie odbiega znacząco od ceny dobrych gatunkowo wódek czystych, a jest porównywalna z niektórymi wódkami smakowymi, co ma o tyle znaczenie, że choć wódka Copernicusa generalnie należy do czystych, to podobno w jej smaku i zapachu można wyczuć delikatną nutę śliwki.

Co ciekawe, Tesco oferuje trunek w cenie promocyjnej, o ok. 3 zł niższej od regularnej. Warunek – trzeba nabyć aż 12 butelek półlitrowych. Za taki wielopak klient zapłaci 300 zł, czyli 25 zł za butelkę.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony