23.04.2022/18:34

Aktywiści wzywają zarządy polskich oddziałów Auchan i Leroy Merlin do dymisji. Protesty rozlały się na kolejne miasta

Kolejny weekend przyniósł kolejne protesty przed sklepami sieci Auchan i Leroy Merlin, organizowane przez polskich i ukraińskich aktywistów i aktywistki z Ogólnopolskiego Bojkotu Leroy Merlin oraz Euromaidan-Warszawa. Manifestacji jest coraz więcej - w tę sobotę, według organizatorów, odbyły się w ok. 60 polskich miastach. Jednocześnie organizatorzy manifestacji rozpoczęli zbiórkę podpisów pod internetową petycją skierowaną do polskich zarządów Auchan i Leroy Merlin.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • AW 23.04.2022

    Żadnych dymisji tylko wszystkie te sieci odfiskalizować! Niech MF zyska na braku informacji z pamięci fiskalnych i CRK. A tak w ogóle wprowadź do prawa kasy wirtualne dla wszystkich branż, Panie Premierze i zarazem tymczasowy ministrze finansów!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także