09.10.2020/09:32

ALTOM rozszerza współpracę z kanałem B2B – startują II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD

ALTOM odkrywa karty kolekcji Boże Narodzenie 2020. Pokaże inspiracje i trendy ze świata AGD, które opanują wigilijne stoły i świąteczne kuchnie Polaków. Jako pierwsi zobaczą je właściciele sklepów i sieci handlowe podczas Internetowych targów branży AGD. 

Wsparcie rynku tradycyjnego stało się priorytetem dla firmy rodzinnej ALTOM, która od niemal 30 lat jest nierozłącznym towarzyszem rodzinnych chwil w wielu polskich domach. Wyjątkowe kolekcje naczyń, garnków, sztućców czy akcesoriów, dzięki solidnej jakości i przystępnej cenie, stały się wyborem numer jeden w większości gospodarstw domowych. Nie inaczej będzie tej zimy, gdzie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą najbardziej wyjątkowe od wielu lat. Rodzinna atmosfera i radość z fizycznego spotkania najbliższych, stworzą wyjątkowy klimat, którym będziemy starali się z nawiązką nadrobić utraconą wskutek pandemii Wielkanoc. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy odpowiednio dopasowane do dzisiejszych potrzeb klientów i partnerów B2B narzędzie, które ułatwi to co jest obecnie najważniejsze – bezpieczne zakupy. – mówi Mateusz Wrzesiński, Marketing Manager w ALTOM.

II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD – ze specjalnym akcentem polskiej szkoły designu ALTOM Studio

W terminie 12-18 października odbędą się organizowane przez ALTOM II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD. Udział w wydarzeniu dla gości z branży B2B jest bezpłatny. Organizator przygotował na tę okazję szereg atrakcji, premier i niespodzianek dedykowanych właścicielom sklepów stacjonarnych i internetowych oraz sieciom handlowym. – Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dedykowaną naszym partnerom i klientom B2B, którym zależy na pozyskaniu wyjątkowego asortymentu świątecznego. Wysokiej jakości porcelana, naczynia do gotowania i pieczenia oraz szereg nowości zaproponowanych w dużej mierze przez polskich projektantów, zostaną zaprezentowane w taki sposób, by stanowiły inspirację tak dla naszych klientów jak i dla ich klientów detalicznych. Blisko 8000 produktów dostępnych online, w połączeniu z możliwością prostego zakupu gotowych aranżacji świątecznych sprawi, że magię nadchodzących Świąt poczujemy już w październiku. – komentuje Mateusz Wrzesiński z ALTOM.

Altom zadbał, by każdy z gości targowych poczuł prawdziwą wartość uczestnictwa w wydarzeniu. Podczas II Ogólnopolskich Targów Internetowych Branży AGD odbędzie się premiera interaktywnego Katalogu ZIMA 2020. Oprócz absolutnych nowości i premier wyjątkowych kolekcji świątecznych nie zabraknie oferty setek produktów wyprzedażowych, w tym hitów cenowych i dodatkowych rabatów na cały asortyment. – Chcemy, by nasze targi były inspiracją i wyznacznikiem jakości dla całej branży. Niczym Święty Mikołaj staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W tym roku poza ofertą produktów otwieramy się również na profesjonalne doradztwo z obszaru merchandisingu dla naszych klientów B2B. Przygotowaliśmy w tym celu m.in. dedykowany film, który zainspiruje do aranżacji np. świątecznego stołu, w taki sposób, by zachwycił on później klientów w ich sklepach. – dodaje Mateusz Wrzesiński, Marketing Manager w ALTOM.

Więcej informacji i szczegóły rejestracji w tym bezpłatnym wydarzeniu na: www.targi.altom.pl

Do udziału w Targach zaprasza Kasia Bosacka, ambasadorka marki Silesia – partnera strategicznego II Ogólnopolskich Internetowych Targów Branży AGD

Katarzyna Bosacka (materiał partnera)

Targi w pigułce:
•    Nowości oraz premiery wyjątkowych kolekcji świątecznych
•    Wyjątkowe promocje i rabaty niedostępne nigdzie indziej
•    Blisko 8000 produktów dostępnych on-line
•    Premiera Katalogu ZIMA 2020
•    Możliwość wyboru gotowych aranżacji i setów świątecznych
•    Minimalne zamówienie już od 500 zł 
•    Dostęp do oferty całą dobę przez 7 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.