22.03.2019/09:30

Amazon wchodzi do sklepów Żabki

Od 23 marca w sklepach Żabka pojawią się przedpłacone karty sieci Amazon. Kody doładowania o wartości 7,5; 30; 50 i 70 Euro będzie można wykorzystać do zakupów w sklepie internetowym Amazon.de.

- Klienci bardzo chętnie korzystają z oferty produktów przedpłaconych jak np. doładowania do konsol Google Play, XBOX Live Gold, PlayStation Store, czy  pieniądz elektroniczny Paysafecard. Rozwijamy tę gamę produktów, ponieważ oczekują tego nasi klienci. Karta Amazon, to praktyczny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, ale i dla samego siebie, będący również elementem popularnych wśród konsumentów operacji bezgotówkowych. Oferta w Żabce jest wyjątkowa, od 10 kwietnia do końca maja nowi użytkownicy platformy sprzedażowej doładowując konto za minimum 30 Euro, odbiorą bonus w wysokości dodatkowych 10 Euro do wykorzystania przy pierwszych zakupach. To dodatkowy argument, by zakupić ten produkt w naszej sieci – podkreśla Przemysław Tomaszewski dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w firmie Żabka.  

Dzięki karcie przedpłaconej Amazon, bez konieczności posiadania konta bankowego czy karty kredytowej, można w łatwy sposób za pośrednictwem platformy sprzedażowej www.amazon.de kupić odzież, kosmetyki, sprzęt elektroniczny, książki, artykuły dla niemowląt czy wyroby handmade. Informacje o cenach w złotówkach poszczególnych kart dostępne będą w sklepach Żabka.

W placówkach największej w Polsce sieci typu convenience dostępna jest już szeroka oferta usługowa. Klienci mogą skorzystać między innymi z opcji nadania i odbioru paczek, doładować telefon czy opłacić rachunki. Warszawskie Żabki oferują dodatkowo możliwość doładowania karty miejskiej. Szczegóły na temat oferowanych usług dostępne są na: https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 5500 placówek prowadzonych przez przeszło 3700 franczyzobiorców pod marką Żabka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.