08.07.2020/12:10

Antoine Grolin nowym prezesem Ceetrus, spółki developerskiej z grupy Auchan Holding

– Ceetrus Polska obecnie rozwija kilka projektów tworzonych z myślą o lokalnych społecznościach. Są to zrównoważone inwestycje, które z założenia wpisują się w funkcjonującą już tkankę miejską, lecz również zapewniają mieszkańcom nowe dodatkowe funkcje, jak miejsca rekreacji i wypoczynku czy pracy. Jestem przekonana, że dzięki wizji i bogatemu doświadczeniu Antoine Grolin, rozwiniemy kompetencje firmy w powyższym zakresie – mówi Ada Walentek, dyrektor generalna Ceetrus Polska.

Założona w 1976 roku firma Ceetrus (dawniej Immochan) jest częścią grupy Auchan Holding. Działa na rynku nieruchomości w Europie. Obecnie, współpracując z mieszkańcami i regionami, Ceetrus definiuje na nowo swoje obiekty handlowe, tak aby stworzyć wspólne, ogólnodostępne przestrzenie, które połączą handel, miejsca rekreacji i spędzania wolnego czasu, budynki mieszkalne, biura i usługi. Firma zatrudnia prawie 1000 pracowników w 10 krajach, ma w portfolio 295 obiektów handlowych.

Ceetrus Polska działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.