14.05.2020/11:37

Biedronka tworzy nowy magazyn dla rodziców Dada & Rodzina

Jeronimo Martins rozpoczął wydawanie czasopisma dla przyszłych rodziców, rodziców noworodków i niemowlaków. Na 84 stronach znajdują się porady, przepisy oraz kupony rabatowe na produkty sprzedawane w sieci sklepów Biedronka.

Pierwszy numer magazynu dla rodziców „Dada & Rodzina” kosztuje 1,99 zł. Logo i tytuł magazynu nawiązuje do marki własnej produktów dziecięcych Biedronki: pieluszek i chusteczek Dada. Bohaterką zdjęcia okładkowego jest Anna Wendzikowska, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, z którą wywiad opublikowano na łamach czasopisma.

Numer wydania „wiosna 2020” sugeruje, że biedronkowy magazyn Dada & Rodzina będzie kwartalnikiem, a następnego wydania możemy spodziewać się latem. 

Jeronimo Martins intensywnie wspiera markę własną Dada, dostępną w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe. Spółka prowadzi również stronę internetową z poradami dla rodziców. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.