09.04.2017/11:48

Biedronka w Wielką Sobotę do 16:00, żeby pracownicy mieli czas na przygotowania do świąt

15 kwietnia 2017 r. wszystkie sklepy sieci Biedronka będą czynne do godziny 16:00 w związku z przypadającą w tym dniu Wielką Sobotą. Zarząd sieci podjął taką decyzję z myślą o pracownikach, którzy będą mieli więcej czasu na świąteczne porządki czy gotowanie potraw. Jednocześnie zapominalscy klienci będą mieli szansę zrobić ostatnie zakupy.

Decyzja o skróceniu godzin otwarcia sklepów Biedronka w tym dniu została podjęta przez kierownictwo sieci ze świadomością, jak ważne są dla pracowników przygotowanie i spędzenie Świąt Wielkanocnych z bliskimi. Jednocześnie wzięto pod uwagę potrzeby klientów, którzy w ostatniej chwili przed świętami będą jeszcze mogli zrobić zakupy.

W dniach świątecznych, 16 i 17 kwietnia (niedziela – poniedziałek), wszystkie sklepy Biedronka będą nieczynne. Natomiast 13 i 14 kwietnia (Wielki Czwartek i Wielki Piątek) sklepy Biedronka będą pracować do godz. 22:00.

Pojedyncze placówki mogą działać w innych godzinach. Szczegółowe informacje są dostępne w poszczególnych sklepach sieci Biedronka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.