17.03.2017/16:14

Biedronka zatrudniła do sprzątania Małgorzatę Rozenek-Majdan

"Wiosenne porządki z Małgorzatą Rozenek-Majdan" to tytuł nowej kampanii Biedronki, w ramach której sieć promować będzie środki czystości i akcesoria do sprzątania - informuje Onet Biznes. Promocja rozpocznie się 20 marca. W ofercie promocyjnej znajdą się produkty marki własnej te od znanych producentów.

Ja informuje Onet Biznes, bohaterką najnowszej kampanii promocyjnej Biedronki została Małgorzata Rozenek-Majdan, która występuje w spocie TV jako gosposia zachęcająca do korzystania z dobrych produktów do sprzątania domu, a ponadto na łamach folderu wydanego specjalnie na potrzeby kampanii będzie podpowiadać klientom, jak sprawnie przeprowadzić wiosenne porządki.

Małgorzata Rozenek to popularna wśród telewidzów Perfekcyjna Pani Domu, gospodynie cyklicznego programu, w którym radziła jak zrobić i utrzymać porządek w domu. Wydała dwie książki "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" i "Perfekcyjny ogród. Poradnik".

Kampania promocyjna Biedronki "Wiosenne porządki z Małgorzatą Rozenek-Majdan" potrwa od 20 marca do 2 kwietnia. W jej ramach promowane będą takie serie marki własnej sieci jak Glosima, Mr Magic czy Zosia Samosia. 

Czytaj więcej na Onet Biznes

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • lidl 17.03.2017

    od dziś koniec z zakupami w Bidronce

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.