20.01.2017/09:29

GK Specjał zmienia lokalizację krakowskiego oddziału

Od 1 lutego krakowski oddział Grupy Kapitałowej Specjał będzie mieścił się pod zmienionym adresem. Nowa lokalizacja oddziału będzie znajdowała się w Kokotowie 777A.

W związku z intensywnym rozwojem Grupy Kapitałowej Specjał, podjęta została decyzja o zmianie lokalizacji oddziału Kraków. Od 1 lutego aktualny będzie nowy adres: 32-002 Kokotow, Kokotow 777A. Krakowski oddział będzie dysponował nowoczesnym magazynem logistycznym z obsługą wysokiego składu.

Nowa lokalizacja została zaplanowana na terenie Parku Logistycznego 7R. Park znajduje się tuż przy zjeździe z autostrady A4. Ponadto obok powstaje droga krajowa S7. Nowy magazyn oddziału krakowskiego liczy 4292 mkw., z czego 494 mkw. stanowią powierzchnię chłodni. Natomiast biura to dodatkowe 300 mkw.

Decyzja o zmianie lokalizacji jest rezultatem planu strategicznego rozwoju Grupy Kapitałowej Specjał, który zakłada m.in. rozszerzenie asortymentu i zwiększenie obrotów. Przeniesienie oddziału przyczyni się do wzrostu jego konkurencyjności w regionie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.