01.04.2020/14:15

Handel w czasach koronawirusa. Rekordowe 1,8 mln odsłon i 860 tys. użytkowników WH.pl w marcu

Niepokój związany z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa i skutkami zamrożenia części gospodarki sprawiły, że informacje o działaniach rządu i problemach przedsiębiorców są obecnie poszukiwane częściej niż kiedykolwiek. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom portalu wiadomoscihandlowe.pl za obdarzenie nas zaufaniem, które poskutkowało rekordowymi wynikami odwiedzalności serwisu w marcu!

W marcu portal wiadomoscihandlowe.pl odwiedzony został przez ponad 866 tys. użytkowników, którzy wygenerowali łącznie niemal 1,83 mln odsłon naszych artykułów i innych podstron (dane Google Analytics). Dla porównania, dotychczasowy rekord miesięczny portalu, ze stycznia tego roku, wynosił ok. 270 tys. użytkowników i 767 tys. odsłon.

Trzykrotny wzrost liczby Czytelników w marcu to w dużej mierze efekt naszych publikacji dotyczących koronawirusa. W minionym miesiącu pracujący ze swoich domów dziennikarze naszej redakcji przygotowali ponad 500 artykułów newsowych, analiz, komentarzy i wywiadów na temat, który bezsprzecznie pozostaje numerem jeden w Polsce i na całym świecie.

- Dziękuję naszym dotychczasowym i nowym Czytelnikom za zaufanie - komentuje Grzegorz Szafraniec, generalny dyrektor wydawniczy w Wydawnictwie Gospodarczym, wydawcy portalu wiadomoscihandlowe.pl. - To dla całej redakcji impuls do dalszej, wytężonej pracy dla Was. Zrobimy wszystko, żeby w tych trudnych dla handlu czasach pozostać najszybszym, rzetelnym źródłem zawsze sprawdzonych i użytecznych biznesowo informacji - dodaje Grzegorz Szafraniec.

Sektory handlu i przemysłu spożywczego wyrosły w ostatnich tygodniach - obok służby zdrowia - na filary, dzięki którym polskie społeczeństwo może czuć się bezpiecznie w bardzo trudnym okresie. Rynek handlu FMCG nie zostanie poturbowany pandemią tak bardzo jak inne sektory gospodarki, ale przed nim wiele wyzwań i zmian, na które musi się przygotować. Redakcja portalu wiadomoscihandlowe.pl będzie starała się pomóc wszystkim przedsiębiorcom w bezpiecznym przejściu tej niezwykle trudnej i wyboistej drogi.

- Pandemia koronawirusa i związane z nią konsekwencje sprawią, że już wkrótce przedsiębiorcy obudzą się w zupełnie nowej rzeczywistości - podkreśla Łukasz Stępniak, redaktor naczelny portalu wiadomoscihandlowe.pl. - Żadna firma nie była w stanie przygotować się na to, co dzieje się obecnie, a podstawowym antidotum na obecny kryzys i gwałtowne zmiany jest rzetelna, pogłębiona informacja, która w obecnej sytuacji pomoże przedsiębiorcy znaleźć odpowiedzi na tysiące pytań i właściwe rozwiązania problemów, z którymi musi się zmagać - dodaje szef portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Portal wiadomoscihandlowe.pl jest miejscem, w którym przedstawiciele sektora FMCG mogą znaleźć nie tylko najświeższe informacje na temat tego, co się dzieje tu i teraz, ale także wiarygodne analizy, raporty, komentarze i opinie ekspertów oraz politycznych decydentów, które są w stanie wskazać możliwe scenariusze rozwoju sytuacji, a tym samym pomóc szybko zareagować na zachodzące zmiany.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • D. 02.04.2020

    Super, tylko zdjecia tych szczerzacych ludzi akurat teraz moglibyscie ludziom darowac. Serio.
    Poza tym spoko i warto czytac

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.