08.06.2017/11:59

Intermarche otwiera sklep w Skawinie

Od czwartku 8 czerwca w Skawinie działa sklep Intermarche. To 16. placówka tej sieci w województwie małopolskim i zarazem 232. sklep Intermarche w Polsce.

W dniu otwarcia obiektu klienci Intermarche liczyć mogą na konkursy z nagrodami i rabaty. Przygotowano także dla nich pokaz tańca towarzyskiego.

W Intermache w Skawinie znaleźć będzie można ok. 11 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, w tym szeroką gamę produktów świeżych (w których specjalizuje się sieć), produkty od lokalnych dostawców m.in. wyroby piekarniczo-cukiernicze, nabiał, warzywa, owoce, tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, pieczywo z własnej piekarni i produkty garmażeryjne.

– Bardzo się cieszymy, że w Skawinie pojawił się pierwszy supermarket Intermarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów. I dodaje: - Dla klientów Intermarché to przede wszystkim świeże wędliny z własnej wędzarni, bogata gama produktów BIO oraz obszerna oferta win, dobieranych przez enologa sieci. Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.