07.04.2020/11:57

Jak zaoszczędzić na produktach w okresie koronawirusa?

Może wydawać się, że kwarantanna, to świetny czas na oszczędzanie, gdyż nie wydajemy pieniędzy na nic, oprócz najpotrzebniejszych produktów, leków, czynszu i mediów. Okazuje się jednak, że w czasie epidemii wydatki na wyżywienie mogą wzrosnąć nawet o 50%! Jak uniknąć bezmyślnych zakupów, a jednocześnie zadbać o zdrowie swoje i całej rodziny? Oto porady, które zdecydowanie będą przydatne.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • zgadnij kto jest partnerem 09.04.2020

    "materiał partnera" w nagłówku - szkoda że taki malutki ten przypisik, niech zgadnę czyj - Lidla? Niemożliwe, co wygrałam ;))) ahahaha
    Niesamowite te porady, samemu ciężko by było na to wpaść.
    To super, że w "Lidl gazetka aktualna" (brawo dla autora za umiejętność odmiany wyrazów zgodnie z zasadami j. polskiego) można znaleźć zniżki na towary, łaaał, dzięki za info. A w innych też coś takiego znajdę? ;))) w gazetkach są na serio zniżki na towary? Niesamowite, napiszmy o tym artykuł ;)))))

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.