13.03.2020/09:11

Maciej Ptaszyński, wiceprezes Polskiej Izby Handlu: Sytuacja w handlu powinna się niebawem ustabilizować

- Sytuacja na rynku detalicznym jest niezwykle dynamiczna. Obecne wzrosty sprzedaży należy uznać za bardzo chwilowe, impulsowe na skutek pojawiających się doniesień, nie tyle nawet o pogorszeniu sytuacji epidemiologicznej (mowa o naszym kraju), ile o kolejnych radykalnych krokach władz mających na celu profilaktykę przed rozprzestrzenianiem się choroby – tłumaczy Maciej Ptaszyński, wiceprezes Polskiej Izby Handlu. Ekspert swój komentarz odnosi do sytuacji, którą na rynku handlu obserwować można 13 marca.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • moniawodnik1@wp.pl 14.03.2020

  On o siebie zadbal a reszta ludzi w handlu pracujaca co tam nuech sie narazaja za marne grosze to nie jego rodzina ani znajomi wazne ze kasa plynie.

 • PIH 14.03.2020

  @woldek - Polska Izba Handlu nie zajmuje się nakładaniem kar. Być może miał Pan na myśli Inspektorat Inspekcji Handlu.

 • woldek 14.03.2020

  Koronowirus to wykorzystywanie ludzi w handlu- zachodniopomorskie Choszczno sklep Intermarche udka z kurczaka z 7 zł na 14 kto na tym zarabia granda i nieuczciwość w biały dzień porcja rosołowa 5 zł tym się zajmijcie a nie nakładaniem kar po co jesteście powołani ,czy nic nie potraficie zrobić

 • Ajka 13.03.2020

  Pan Ptaszyński nie pomyślał,że dopóki ta sprzedaż szaleńcza nie spadnie , to tysiące ludzi z handlu narażają swoje zdrowie dla cudzych zysków ? Pracodawca podobnie jak pan Ptaszyński liczy tylko na zysk. To skandaliczne i lekceważące traktowanie ludzi.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.