18.02.2019/10:29

Świtalski: Bio Family poszerza zasięg terytorialny

Nowy koncept supermarketu ze zdrową żywnością i ekologicznymi kosmetykami Bio Family należący do rodziny Świtalskich został otwarty w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Sprawdziliśmy co go wyróżnia.

Sieć sklepów z żywnością ekologiczną Bio Family wkroczyła do województwa mazowieckiego. W sobotę 16 lutego nastąpiło otwarcie placówki pod tym szyldem zlokalizowanej w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Warszawskiej 79.

Jak powiedział Mariusz Świtalski w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl, firma jest na ścieżce intensywnego rozwoju.

Obecnie sieć supermarketów Bio Family składa się z czterech placówek. Pozostałe działają we Wrocławiu, Poznaniu i Swarzędzu.

Nowy supermarket tak samo, jak pozostałe działające w ramach tej sieci jest samoobsługowym sklepem. Pierwszą placówką testująca zaawansowane rozwiązanie technologiczne był sklep w Poznaniu.

Właścicielem tej sieci sklepów jest spółka Bio Market Polska, kontrolowana przez Mateusza Świtalskiego. Jej prezesem jest Krystian Czarnota, m.in. były prezes Żabki.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.