13.10.2020/15:44

RFC 2020: Godziny dla seniorów paraliżują pracę sklepów

Wszystkie spółdzielnie Społem mają nadzieję, że godziny dla seniorów zostaną wkrótce zniesione – mówi Ryszard Jaśkowski, prezes zarządu, KZRSS Społem podczas debaty „Polski handel detaliczny i hurtowy. Wyzwania i perspektywy AD 2025”. 

– Kolejne rządy w nowej rzeczywistości (po 90. roku) nie dostrzegały spółdzielczego handlu, naszej różnorodności i odmienności – mówi Ryszard Jaśkowski, prezes zarządu KZRSS Społem. – O ile projekty takie jak ustawa o wolnych niedzielach i podatku handlowym były z nami konsultowane, o tyle w sprawie zmian wprowadzanych w czasie pandemii nie mamy kompletnie nic do powiedzenia, nikt nas nie pyta o zdanie – dodaje prezes. 

Wszystkie spółdzielni Społem mają nadzieję, że paraliżujące pracę sklepów godziny dla seniorów zostaną zniesione. Jak podkreślał prezes KRSS Społem, obsługę tej grupy konsumentów można zorganizować zupełnie inaczej np. wydzielając w sklepie kasę dla seniorów lub też obsługując ich w pierwszej kolejności (bez kolejki). 

Partnerzy Retail & FMCG Congress Poland & CEE (wiadomoscihandlowe.pl)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także