31.10.2018/14:39

PKN Orlen i P&G uruchomiły na stacji paliw pokój z przewijakiem

Geraldine Huse, prezes koncernu P&G na Europę Centralną poinformowała, że producent chemii gospodarczej i artykułów higienicznych wspólnie z PKN Orlen uruchomił na stacji paliw w Michałowicach (koło Wrocławia) pokoik, w którym rodzice mogą spokojnie przebrać i nakarmić małe dzieci.

Dotychczas tego typu pokoje z inicjatywy należącej do P&G marki Pampers powstawały w szpitalach. Współpraca z PKN Orlen to kolejny krok w rozwoju projektu i promocji marki pieluszek. Jest to, również szansa na poprawę komfortu podróży rodziców z dziećmi, którzy chętniej skorzystają ze stacji wyposażonej w komfortowy pokój, w którym mogą zająć się maluchem.

Warto przypomnieć, że to właśnie na stacji paliw w Michałowicach, pod Wrocławiem PKN Orlen uruchomił swoją najnowocześniejszą stację paliw wyposażoną m.in. w usługę typu Drive-thru. Więcej na temat tego projektu można przeczytać klikając na linki poniżej:

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.