07.03.2017/09:29

Przepychanki w Tesco - nie tylko Polacy walczą o towar (wideo)

Jak relacjonuje portal Metro, w jednym z brytyjskich supermarketów Tesco przecena warzyw wywołała przepychanki podobne do tych, które niedawno miały miejsce w chełmskim markecie Carrefour. Jak się okazuje, przysłowiowa brytyjska zimna krew także może zawrzeć, gdy ceny gwałtownie spadną.

Na zamieszczonym w Internecie filmiku, który nakręcił Ryan Anthony, widać grupę klientów, którzy rzucają się do stoiska z kapustą, sałatą i innymi warzywami z przeceny. Pracownicy marketu postanowili opróżnić chłodnie na zapleczu i przecenili pewną partię towaru. Jak wynika z relacji Ryana, klienci rzucili się w stronę regału i brali co popadnie, szturchając się i przepychając nawzajem. Słychać było okrzyki poturbowanej kobiety: - O Boże, przyszłam tylko po kiełbaski. Starszy pan z wielką kiścią winogron w dłoni cieszył się: - Zobaczcie, ile zaoszczędziłem. Oszczędzamy fortunę.

Rzecznik Tesco przyznał, że podobne akcje trzeba lepiej organizować. - Zależy nam, żeby pełnowartościowa żywność się nie marnowała, dlatego pod koniec dnia obniżamy ceny na niektóre mniej trwałe produkty. Jednak nie chcemy, by zdarzały się podobne sytuacje. Sprawdzamy, czy nie można było uniknąć tego zamieszania, a w przyszłości będziemy się starali tak organizować przeceny, by zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom.

(autor: Ryan Anthony, youtube) Przepychanki podczas promocji w brytyjskim Tesco

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.