25.03.2020/09:30

Sklepy odzieżowe oferują ogromne rabaty. Chcą minimalizować straty

Nawet do 50 proc. taniej można kupić ubrania w niektórych sklepach odzieżowych popularnych marek. To efekt zamknięcia sklepów w galeriach handlowych i społecznej izolacji. Detaliści chcą zarobić jakiekolwiek pieniądze.

O sprawie donosi dzisiejsza Gazeta Wyborcza, która zwraca uwagę, że na 40-procentowe zniżki można liczyć w sklepach Reserved należących dl LPP. Z kolei Vistula oferuje rabaty na wet do 50 proc. Sieć Ochnik daje 30 proc. zniżki na całą kolekcję wiosna-lato.

Przedstawiciele sieci odzieżowych podkreślają, że robią wszystko, aby pozyskać jakiekolwiek pieniądze na funkcjonowanie i sprzedają po znacznie niższych cenach przez internet.

Wyborcza zaznacza, że to największe załamanie w branży od 2008 roku, czyli ostatniego wielkiego kryzysu gospodarczego.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • simba 26.03.2020

    Dobrze że niektóre marki się na to zdecydowały, pomogą sobie w walce z kryzysem, a klienci skorzystają z ciekawych promocji.

  • ilona 26.03.2020

    Takich promocji nie można przegapić, na Reserved zawsze coś fajnego można znaleźć.

  • Mikhaj 26.03.2020

    Muszą sobie jakoś radzić, a promocje na pewno zachęcą do zakupów online.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.