25.06.2020/10:08

Stanisław Szwed: Jest za wcześnie, by odnieść się do propozycji zawieszenia zakazu handlu w niedziele

Sytuacja polskich przedsiębiorców w związku z pandemią COVID-19 jest na bieżąco monitorowana przez ministerstwo rodziny, pracy i polityki społecznej oraz ministerstwo rozwoju. Podejmowane działania, których efektem są ustawy tworzące tzw. tarczę antykryzysową, mają na celu złagodzenie negatywnych skutków epidemii dla polskiej gospodarki – zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników. Dwa główne cele tzw. pakietu osłonowego to utrzymanie płynności prowadzonych działalności przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony maksymalnej liczby miejsc pracy – wskazuje Stanisław Szwed, sekretarz stanu w ministerstwie rodziny, pracy i polityki społecznej.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Rozsądny 17.09.2020

    Nigdy nie było handlu w Święta. Handel w niedzielę wróci wkrótce. Ilość Ukraińców i innych narodowości chcących pracować w niedzielę rośnie

  • Klik 26.06.2020

    Nie ma powrotu do handlu w niedziele i święta!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.