20.04.2020/16:40

Tomasz Chróstny, prezes UOKiK: Najwięcej skarg wpływa na ceny maseczek [KOMENTARZ]

– Z naszych analiz wynika, że część przedsiębiorców wykorzystuje panującą sytuację do rażącego i nieuzasadnionego kosztowo podnoszenia cen. Monitorujemy takie praktyki i dokładnie analizujemy napływające do urzędu skargi – mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl. Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • TM 27.04.2020

  To jeszcze w lutym producenci i importerzy strasznie dopłacali do maseczek jednorazowych, nasza firma kupowała je po 0,16 zł za sztukę

 • krystyna 21.04.2020

  Dlaczego za wzrost cen obarcza się właścicieli sklepów , dlaczego nikt nie sprawdzi rzetelnie kto się kryje pod tym procederem bo na pewno nie sklepy , są faktury zakupowe i można to udowodnić jakie ceny były wcześniej a jakie w dniach zwyżki . proszę się zainteresować jakie są w tej chwili ceny w hurtowni na jednorazowe rękawiczki (miesiąc wcześniej 11 zł netto za 100 szt a w tej chwili 70 zł netto a nawet powyżej 100 zł )
  ale oczywiście winą obaczy się sklepy . Proszę o odrobinę rozsądku w zbyt szybkiej ocenie krzywdzącej sklepy .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.