01.04.2020/13:16

Top Market wprowadził specjalną ofertę dla seniorów

W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych ograniczeń dostępu do miejsc publicznych, Polska Grupa Supermarketów wdraża w sklepach Top Market specjalną ofertę produktów marek własnych skierowaną do seniorów powyżej 65 roku życia.

Od środy 1 kwietnia w Polsce obowiązują nowe ograniczenia sanitarne w miejscach publicznych, m.in. sklepach spożywczych. Do każdego sklepu lub lokalu usługowego może wejść maksymalnie tyle osób, ile wynosi iloczyn liczby wszystkich kas i liczby 3. Co więcej w godzinach 10:00 – 12:00 w sklepach zakupy mogą robić wyłącznie osoby powyżej 65 roku życia.

To właśnie do osób starszych skierowana jest oferta produktów marek własnych Polskiej Grupy Supermarketów. Obejmuje ona podstawowe produkty spożywcze – m.in. makarony, kasze, sosy czy dżemy.

Promocja dostępna jest w godzinach wyznaczonych przez rząd na zakupy osób starszych, czyli od 10:00 do 12:00 i ma m.in. zachęcić seniorów oraz emerytów do dokonywania bezpiecznych zakupów we wskazanych godzinach.

Polska Grupa Supermarketów jako jedna z pierwszych sieci wprowadziła dodatkowe środki profilaktyczne w związku z pandemią COVID-19. Sklepy grupy wyposażone zostały w szyby pleksi przy kasach, dozowniki z płynem dezynfekującym oraz lateksowe rękawiczki noszone przez personel sklepów, mające chronić zarówno klientów jak i obsługę sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.