08.02.2016/14:17

TYLKO U NAS: Najnowsze stanowisko zespołu doradzającego ws. kształtu podatku handlowego

Redakcji serwisu wiadomoscihandlowe.pl udało się dotrzeć do stanowiska wypracowanego przez zespół roboczy działający przy Parlamentarnym Zespole na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

Dokument, którego treść publikujemy jako pierwsi, powstał w miniony piątek, 5 lutego br., po ostatnim spotkaniu zespołu roboczego. W piśmie zawarte zostały m.in. oceny projektu ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej, postulaty zespołu oraz nowe propozycje ws. kształtu podatku. Zespół roboczy zadeklarował gotowość kontynuowania konsultacji w celu "wypracowania rozwiązań służących państwu polskiemu, rynkowi handlowemu i konsumentom".

Poniżej pełna treść dokumentu (kliknij, aby przeczytać):


Najbliższe posiedzenie Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego zaplanowane jest na środę, 10 lutego, na godz. 14.00.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.