25.06.2020/13:39

Uwaga! Po epidemii sklepowi złodzieje wyruszą na łowy – pobierz bezpłatne e-wydanie

Czas na grilla – tegoroczny sezon grillowy z pewnością będzie inny niż dotychczas, ale wcale nie musi być gorszy.

RAPORT: Nabiał – produkty mleczne pojawiają się na co ósmym paragonie w sklepach małoformatowych (do 300 mkw.) i odpowiadają łącznie za około 4% obrotów takich placówek. Przegląd najnowszych trendów i nowości w obszernym raporcie.

Abc sprzedaży lodów – trafnie dobrany asortyment i porządek w lodówkach – to czynniki warunkujące wysoką sprzedaż mrożonych przysmaków w stu procentach zależne od detalistów. Niewiadomą pozostaje jak zwykle pogoda…

Biedronka odświeży ofertę warzyw i owoców – ścisła współpraca z dostawcami, poszukiwanie nowych odmian i więcej rodzimych produktów na półkach – o strategii lidera polskiego rynku detalicznego w obszarze warzyw i owoców opowiada Marek Walencik, dyrektor kategorii owoców i warzyw w sieci Biedronka.

Mózg prawdę ci powie – wart uwagi reportaż uczestniczący. Rozwiązania biometryczne mające zastosowanie w sklepie spożywczym na własnym… mózgu testował dziennikarz „Wiadomości Handlowych” Michał Kokoszkiewicz.

Do czego służą ceny regulowane odgórnie? – w ustawach składających się na tzw. tarczę antykryzysową znalazły się zapisy pozwalające ministrowi zdrowia i ministrowi rozwoju ustalać ceny lub marże hurtowe i detaliczne na niektóre produkty i usługi. Zapytaliśmy ekspertów, co sądzą o takich mechanizmach?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do lektury. Mamy nadzieję, że zebrane przez nas informacje będą przydatne w Waszej codziennej pracy. Zachęcamy – piszcie do nas, informujcie, co dzieje się w Waszych firmach, sklepach, jak radzicie sobie z obecną sytuacją. Wszystkie kontakty do nas znajdziecie na portalu wiadomoscihandlowe.pl w zakładce redakcja. Możecie także kontaktować się z nami przez fanpage na Facebooku, za pomocą konta na LinkedIn oraz poprzez Twittera.

Jeśli chcecie, Drodzy Czytelnicy, na stałe otrzymywać informacje o nowościach produktowych, trendach, zmianach, istotnych dla branży wydarzeniach – zapiszcie się do newslettera. Bądźcie zdrowi!

REDAKCJA „Wiadomości Handlowych”

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.