07.01.2019/00:00

W styczniu Colian wspiera Grześki Tyci reklamą telewizyjną

Marka Grześki wraca z kolejną odsłoną ogólnopolskiej kampanii reklamowej wafli Grześki Tyci. Kampania telewizyjna pod hasłem „Tyci, ale dzielny! Bo łatwo się podzielisz” rozpoczęła się 7 stycznia i potrwa do końca miesiąca.

Grześki Tyci to wafle w formie małych kostek ("na jeden kes") w torebkach 140 g. Hasło kampanii „Tyci, ale dzielny! Bo łatwo się podzielisz” nawiązuje do charakteru produktu – producent poleca ten wariantów Grześków jako przekąskę, którą można się łatwo podzielić z rodziną czy znajomymi.

W opakowaniu znajduje się 105 oblanych czekoladą kostek waflowych.

Emisje 15-sekundowych spotów zaplanowano w głównych stacjach telewizyjnych (Polsat, TVN i TVP) oraz w stacjach tematycznych. Kampania potrwa do 31 stycznia br.

Marka Grześki to sztandarowy brand z kategorii słodyczy impulsowych w portfolio Grupy Colian. Producent oferuje też słodycze takich marek jak Goplana, Jeżyki, Akuku, Wafle Familijne, Śliwka Nałęczowska i Solidarność, jest też właścicielem brytyjskiego brandu Elizabeth Shaw.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ola 26.02.2019

    Fajne te Tyci, ciekawe jaki maja pomysł na rozbudowę linii - aż się prosi iść za ciosem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.