17.06.2020/09:45

Wygrywaj z przyjaciółmi - konkurs z Moldawską Doliną

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Polacy są wyjątkowo gościnni i towarzyscy. Lubimy spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi. Wspólnie chodzimy do kina, gotujemy czy podróżujemy. Dlatego wpisując się w trend aktywnego i przyjacielskiego spędzania czasu, Partner Center organizuje konkurs WYGRAJ Z MOLDAWSKA DOLINA. Atrakcyjność konkursu zwielokrotniona fakt, że zwycięzcy mogą celebrować swoje wygrane właśnie ze swoimi przyjaciółmi.

Dystrybutor marki, firma Partner Center m.in. zabierze swoich miłośników wraz z grupą przyjaciół,  do malowniczej Mołdawii. Jednak atrakcyjność konkursu to nie tylko pierwsza nagroda. Kolejne to ekskluzywne warsztaty kulinarne pod okiem mistrza Roberta Sowy. Dystrybutor ufundował aż pięć zaproszeń do elitarnej kuchni Roberta Sowy. Ale to nie wszystko, bowiem w konkursie jest do wygrania ponad 300 zaproszeń do sieci kin Helios. Bilety będą rozdawane codziennie, są one w wersji elektronicznej i mają ważność aż 12 miesięcy. Dzięki tak elastycznej ofercie konsumenci mają wybór kiedy i gdzie skorzystają ze swoje nagrody.

A jak wygrać? Wystarczy polubić fanpage Lubię Wino i wysłać zdjęcie ilustrujące hasło konkursowe „Jak się odpoczywasz z Mołdawską Doliną”.  Organizator wybierze najciekawsze i nagrodzi, fundując nam magiczne chwile z przyjaciółmi.

Dlaczego Partner Center zdecydował się na promocję konkursową dla win mołdawskich? Jak komentuje dyrektor generalny Tomasz Głoskowski „Coraz więcej Polaków deklaruje sympatię do wina a z roku na rok rośnie uznanie właśnie dla win mołdawskich. Tajemnica ich powodzenia tkwi w owocowych nutach oraz przyjemnej słodyczy, która nie nadwyręża kieszeni konsumentów. Wszystko to co czego szukają konsumenci w winnych kompo­zycjach, oferuje właśnie linia win Moldawska Dolina. Dzięki konkursowi chcieliśmy dotrzeć do jeszcze większej liczby entuzjastów wina. A dzięki mechanizmowi samego konkursu pomożemy celebrować te najważniejsze chwile, w tym te z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.