29.09.2020/14:00

Rozmawiaj z kontrahentami online! Zapraszamy kupców do udziału w Retail & FMCG Congress 2020 i Kongresie Napoje i Alkohole 2020

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapraszamy kupców do bezpłatnej rejestracji i aktywnego udziału w Retail & FMCG Congress 2020 (12 i 13 października) i Kongresie Napoje i Alkohole (12 października). Oba wydarzenia odbędą się w Double Tree by Hilton (ul. Skalnicowa 21) w Warszawie. W tym roku kupcy będą mogli spotkać się z potencjalnymi kontrahentami nie tylko face to face, ale także online, w specjalnie zaaranżowanych wirtualnych pokojach. Zapraszamy do rejestrowania się i życzymy udanych spotkań.

Do udziału w obu wydarzeniach zapraszamy kupców ze wszystkich kategorii FMCG. Rejestrujący się do udziału w wydarzeniu przedstawicele dostawców chcieliby rozmawiać z kupcami odpowiedzialnymi za kategorie: napojów, alkoholi, słodyczy, przekąsek, chemii gospodarczej, kosmetyków, produktów bio, mięsa i suplementów.

BEZPŁATNA REJESTRACJA STACJONARNIE I ON-LINE

Retail & FMCG Congress 2020
Kongres Napoje i Alkohole 2020

Organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze kongresy od wielu lat są miejscem spotkań, merytorycznych dyskusji i platformą do budowania relacji biznesowych, a my w tych szczególnych okolicznościach jeszcze bardziej czujemy się zobowiązani do wspierania Państwa w ich nawiązywaniu. Kongres odbędzie się w wyjątkowej formule, tak aby uczestnicy mogli spotkać się ze sobą face-to-face oraz w razie braku możliwości udziału osobistego - on-line. Jesteśmy przekonani, że kongresy w formule hybrydowej pozwoli każdemu z jego uczestników wybrać dogodną dla siebie wersję, a nam cieszyć się zwiększonym zasięgiem tego cenionego w branży wydarzenia.

Aktualne programy wydarzeń można znaleźć pod adresami:

Retail & FMCG Congress 2020
Kongres Napoje i Alkohole 2020

BEZPIECZEŃSTWO

Priorytetem jest dla nas łączenie biznesów w branży FMCG oraz dostarczanie cennej wiedzy o rynku, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników kongresu. Z tego względu wydarzenie przygotowywane jest z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Dodatkowo, tuż przed datą wydarzenia każdy z uczestników otrzyma od nas szczegółowe informacje, dotyczące zasad bezpiecznego udziału w kongresie. Zrobimy wszystko co niezbędne, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.

 Zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B dyrektorów handlowych oraz category managerów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także