REKLAMAOKI drukarnia - baner główny grudzień_styczeń 2018/2019
Market Aldi w Łodzi, ul. Traktorowa, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Market Aldi w Łodzi, ul. Traktorowa, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

Od środy 10 stycznia mieszkańcy Gliwic mogą korzystać z odnowionego sklepu Aldi przy ul. ks. Strzody. Dzięki remontowi zakupy mają być przyjemniejsze i bardziej intuicyjne.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

O sprawie napisało gliwice.naszemiasto.pl. Wnętrze sklepu zostało zmienione w oparciu o standardowy dla sieci projekt funkcjonujący już w wielu krajach. Po modernizacji sklep został wzbogacony o oznaczenia ułatwiające poruszanie się po sklepie. Punkt znajduje się blisko centrum miasta oraz wyższej uczelni, co powoduje, że cieszy się sporym zainteresowaniem. Podczas ponownego otwarcia mogli oni skorzystać z blisko 50% zniżek na część towaru oraz przeprowadzić degustację produktów.

Aldi to niemiecka sieć dyskontów. Obecna jest na większości rynków europejskich, a także w USA oraz Australii.  W Polsce działa od 2006 roku i posiada na ten moment 123 sklepy, w których pracuje prawie 2 tys. pracowników.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony