REKLAMANaturio - baner główny - lipiec 2019
Galeria Dominikańska we Wrocławiu

Galeria Dominikańska we Wrocławiu (fot. materiały prasowe)

Właściciel Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu, Grupa Atrium, od 1 stycznia br. jest także zarządcą obiektu. Wcześniej zarządzaniem centrum handlowym zajmowała się firma ECE, od której obiekt został odkupiony w 2013 r.

REKLAMAKAiN - Belka w artykułach (lipiec 2019)

- Przejęcie funkcji zarządczych ułatwi nam planowanie dalszego udoskolanania tego miejsca oraz sprawne wprowadzanie zmian. Chcemy, aby nasze flagowe centra były dla naszych klientów tzw. trzecim miejscem, po domu i pracy, w którym możemy aktywnie spędzić swój czas, spotkać się z przyjaciółmi, smacznie zjeść i przy okazji zrobić zakupy - zapowiada cytowana w komunikacie Anna Dafna, zastępca dyrektora generalnego Atrium w Polsce.

W Galerii Dominikańskiej na ponad 32 tys. mkw. powierzchni znajduje się 107 lokali, w tym supermarket Carrefour, siłownia Fitness Academy, centrum medyczne LUX MED, a także wiele punktów gastronomicznych. Wśród najemców są także m.in.: Empik, Mango, Reserved, Benetton, CCC, Max Mara, Marella i Van Graaf.

Galeria Dominikańska została otwarta w 2001 r. Oprócz niej w skład aktualnego portfela Grupy Atrium w Europie Środkowo-Wschodniej wchodzą także 33 inne centra i nieruchomości handlowe, zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,8 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto ponad 970 tys. mkw.

W pierwszych dziewięciu miesiącach 2018 roku Atrium odnotowała przychody z najmu netto w wysokości 135  mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony