REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)

Carrefour stale rozwija w polskich sklepach asortyment produktów ze „Zdrowej Półki Carrefour”. W ofercie sieci dostępna jest już szynka gotowana pochodząca z wybranych, spełniających wysokie kryteria jakościowe, gospodarstw we Francji. Obecnie gama „Jakość z Natury Carrefour” składa się z 19 produktów dostępnych dla polskiego klienta.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

(Carrefour Polska)

Gama „Jakość z Natury Carrefour”, rozwijana w Polsce od 1997 roku, to artykuły wyróżniające się wysoką jakością, pochodzące z ekologicznie czystych regionów Polski i Europy, wytwarzane w ścisłej współpracy z rolnikami, hodowcami oraz producentami. Ich proces produkcji jest identyfikowalny „od pola do talerza”. W skład gamy wchodzą artykuły polskie: kurczak z chowu wybiegowego, masło, twaróg, pstrąg świeży i wędzony, marchew, ziemniaki, cebula, pomidory malinowe, gruszki, jabłka, sok tłoczony z jabłek, miód, pyłek kwiatowy. Dostępne są również produkty importowane. Obok szynki gotowanej z Francji, polscy klienci mają do wyboru świeżego i wędzonego łososia z Norwegii oraz szynkę serrano z Hiszpanii dostępną w sprzedaży na wagę i paczkowaną.

Szynka gotowana zawiera ona 92 proc. mięsa i przyrządzana jest w procesie powolnego gotowania w bulionie warzywnym z przyprawami. W trakcie produkcji szynka przechodzi szereg testów jakościowych i badań, aby spełnić wysokie wymagania stawiane produktom. Trzoda, z której mięsa powstaje szynka, hodowana jest z dbałością o dobrostan zwierząt. Wysokie wymagania dotyczące zapewnienia trzodzie chlewnej odpowiednich warunków sanitarnych, pozwoliły na całkowite wyeliminowanie stosowania antybiotyków w profilaktyce chorób na etapie wzrostu zwierząt, a dodatkowo do codziennego karmienia hodowcy wykorzystują wyłącznie paszę bez GMO.

Szynka „Jakość z Natury Carrefour”, jest dostępna w wybranych hipermarketach i supermarketach na terenie całej Polski.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony