REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)
Kasy samoobsługowe w sklepie Arhelan

Kasy samoobsługowe w sklepie Arhelan (Arhelan)

Sieć Polskie Sklepy Arhelan zainstalowała w swoich sklepach pierwsze kasy samoobsługowe. Pierwsze dwa urządzenia można znaleźć w sklepie przy ul. Adama Asnyka 23 w Bielsku Podlaskim. To pierwsze tego typu urządzenia wykorzystanie przez firmę handlową w tym mieście, czyli miejscu powstania firmy Arhelan.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

- Wprowadzenie kas samoobsługowych jest kolejnym krokiem wpisującym się w naszą nową misję „Tanio, Blisko, Mój Sklep”, która jest odpowiedzą na potrzeby naszych klientów. Nasze kasy samoobsługowe są pierwszymi tego typu kasami w Bielsku Podlaskim – mówi Jan Burzyński, wiceprezes zarządu sieci Arhelan.

Korzystając z kasy samoobsługowej w sklepie Arhelan klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Obrazki szybkiej listy umożliwiają sprawne i szybkie wyszukanie produktów z listy. Finalizacja transakcji kończy się płatnością kartą płatniczą. Rozwiązanie samoobsługowe w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce

Arhelan jest polską siecią sklepów spożywczych jak również wyspecjalizowanych sklepów z alkoholami świata. Firma zarządza siecią ok. 90 sklepów sklepów i zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~tedek 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Super że podlaska sieć się rozwija !! oby tak dalej i było dużo klientów ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony